<-
0

DJI OM 4

DJI OM 4 je přenosný skládací stabilizátor, umožňující vaše mimořádné okamžiky života zachytit plynulým videem. Stabilizátor je navržený tak, aby doplňoval váš telefon a umožnil vám okamžitě začít nahrávat v profesionální kvalitě.

Na prodejně k předvedení, vyzkoušení i zapůjčení

3 999 Kč

Cena s DPH

Přidat na seznam přání

1 ks

Skladem na prodejně

Zabalení: 27.03.2023 | U Vás: 28.03.2023

Objednete do 10 h a již zítra u Vás

DJIOM4Pouze u DJI TELINK, v jediném DJI Authorized Retail StoreDrony k vyzkoušení

Letová plocha na prodejně, letiště, drony připravené ke startu.

Zobrazit adresu


Kurzy a školení

Od nákupu letadla až k průkazu profesionálního pilota UAV.

Chci se stát pilotem


Mapa TELINK

Přeložená aplikace a letecká mapa, zdarma ke každému dronu.

Mám zájem o mapu


Kniha 3. vydání

Připravujeme 3. verzi nejpopulárnější knihy pro dronisty.

Více o knize

Popis

OM 4 nabízí magnetický designs rychlým uvolňováním. Díky neuvěřitelně tenké, elegantní a lehké magnetické svorce nepoznáte, že je na telefonu umístěna a zároveň udržuje váš smartphone v bezpečí. Oproti předchozí verzi telefon ke stabilizátoru urychleně připevníte pomocí magnetického kroužku, čímž šetří váš čas a již vám neunikne žádný zážitek, který potřebujete s profesionálním výsledkem natočit. Nově přidaný senzor umožňuje rozpoznat vaše pohyby a automaticky upravit polohu což zajišťuje ještě lepší výsledek natáčení pod úhlem. Pokud si nejste jisti jak filmovat či upravovat vyzkoušejte kreativní šablony, díky kterým zachytíte uprostřed natáčení fascinující záběry. Mezi další vychytávky patří dynamický zoom, ovládání gesty či funkce naklonuj mě.

Stabilizátor DJI OM 4O produktu

ruční stabilizátor pro mobily • Bluetooth 5.0 LE• vzdálené ovládání mobilu • ActiveTrack 3.0 • DynamicZoom • Ovládání jednou rukou • 15 hod výdrž • kompatibilní s telefony o šířce 67 až 84 mm, tloušťce 6,9 at 10 mm • skládací konstrukce • Story Mode • mobilní aplikace DJI Mimo • v balení navíc Magnetická svorka, Magnetický kroužek, Grip Tripod , poutko na zápěstí a úložný obalDJI OM 4

 

DJI OM 4 je přenosný skládací stabilizátor, umožňující vaše mimořádné okamžiky života zachytit plynulým videem. Stabilizátor je navržený tak, aby doplňoval váš telefon a umožnil vám okamžitě začít nahrávatprofesionální kvalitě. OM 4 nabízí magnetický design s rychlým uvolňováním. Díky neuvěřitelně tenké, elegantní a lehké magnetické svorce nepoznáte, že je na telefonu umístěna a zároveň udržuje váš smartphone v bezpečí. 


Oproti předchozí verzi telefon ke stabilizátoru urychleně připevníte pomocí magnetického kroužku, čímž šetříte váš čas a již vám neunikne žádný zážitek, který potřebujete s profesionálním výsledkem natočit. Nově přidaný senzor umožňuje rozpoznat vaše pohyby a automaticky upravit polohu což zajišťuje ještě lepší výsledek natáčení pod úhlem. Pokud si nejste jisti jak filmovat či upravovat vyzkoušejte kreativní šablony, díky kterým zachytíte uprostřed natáčení fascinující záběry. Mezi další vychytávky patří dynamický zoom, ovládání gesty či funkce naklonuj mě.Vytvářím magnetické zážitky

Magnetický design s rychlým uvolňováním


Pomocí magnetické svorky telefonu a magnetického kroužku můžete telefon ke stabilizátoru připevnit kdykoliv vás udeří inspirace, ideální pro natáčení na cestách.Inteligentní režimy natáčení


Vaše poutavá videa budou středem pozornosti díky kreativním prvkům DJI OM4. Vyzkoušejte například funkce DynamicZoom, která přetváří vaše videa na profesionální filmové záběry. Pomocí funkce Story Mode můžete navíc zachytit kreativní videa, pomocí jednoho kliknutí, díky předpřipraveným šablonám a to bez jakýchkoliv zkušeností.

ActiveTrack 3.0

Tato verze rozpoznává pomocí inteligentních senzorů dospělé, děti a domácí mazlíčky s vyšší přesností a pomocí joysticku můžete dokonce doladit kompozici obrazu.


DynamicZoom

Vyzkoušejte ohromující efekt „Hitchcock”, kreativní snímek se zoomem, který dodá hollywoodskému pocitu s minimem úsilí. 

CloneMe Pano

Chtěli byste být na jedné fotografii na několika místech zárověň? Nyní máte šanci. Funkce naklonuj mě totiž umožňuje vytvořit panorama z několika fotografií, kdy se záběry pozastavují a vy se tak můžete dostat do další pozice.

Kontrola gest

Je jedno jestli pořizujete selfie nebo skupinové fotografie, funkce hands free vám umožní obojí. Ovládejte OM 4 pouhým gestem.


Časosběrné snímání

Timelapse zachytí krásný západ slunce do krátkého videoklipu, o který se ihned můžete podělit se svými blízkými. Pro získání ještě lepšího efektu přidejte funkci Motionlapse a vyberte konkrétní pozici natáčení. 

Hyperlapse shromažďuje čas a pohyb, zatímco procházíte nádhernou cestu a přitom dosahujete fascinujících záběrů.


Konec roztřeseným záběrům

DJI OM 4 byl navržen tak, aby poskytoval neuvěřitelně plynulé záběry a nespočet kreativních možností fotografování. Dokonce i s externím objektivem motor stabilizátoru udržuje váš telefon pevný a zachycuje stabilizovaná videa. Kombatabilita spouště u telefonů a OM 4 była speciálně optimalizována pro určité značky. Další funkce

Režim SpinShot: Otáčejte svým telefonem k dosažení působivých záběrů.

Slow motion: Zvolte zpomalený režim natáčení k zachycení okamžiků, které pouhým okem nepostřehnete.

240° Pano: Pomocí gest či odpočítávání můžete zachytit panorama s detaily, které se během focení na snímku objeví.

3×3 Pano: Devět fotografii je automaticky spojeno do super širokoúhlého záběru.

Flashlight Mode: Nově přidaný sensor pomáha rozpoznat vaše pohyby a automaticky upravuje natáčení pod úhlem. 

Quick Roll: Stisknutím tlačítka M rychle přepínáte mezi režimy na výšku a na šířku.

Single-Handed Control: Pohodlný a intuitivní design přináší ještě pohodlnější držení stabilizátoru.

Standby Mode: Potřebujete během natáčení vyřídit neodkladný telefonát? Odpojením OM 4 a telefonu se zapne pohotovnostní režim. 


Aplikace DJI Mimo

Aplikace vám pomůže dosáhnout maximálního zážitku. DJI Mimo obsahuje video editor umožňující vytvářet mistrovská díla za běhu, ale také návody podporující kreativitu vašich videí.


Technické parametry

Všeobecné vlastnosti

Výrobce: DJI

Kategorie: Příslušenství k outdoorovým kamerám DJI

Záruka: 24 měsíců

Použití: mobil

Počet os stabilizace: 3

Způsob stabilizace: elektronická

Doba provozu 15 hod.

Doba nabíjení: 2,5 hod

Typ baterie: 18650 Li-ion

Kapacita baterie: 2450 mAh

Rozměry balení

Šířka balení: 12 cm

Výška balení: 10,4 cm

Hloubka balení: 27,6 cm

Hmotnost balení: 0,5 kg

Parametry

Technické parametry


Použití: mobil

Počet os stabilizace: 3

Způsob stabilizace: elektronická

Doba provozu 15 hod.

Doba nabíjení: 2,5 hod

Typ baterie: 18650 Li-ion

Kapacita baterie: 2450 mAhRozměry balení

Šířka balení: 12 cm

Výška balení: 10,4 cm

Hloubka balení: 27,6 cm

Hmotnost balení: 0,5 kg

Recenze

Zatím bez recenzíNapsat první komentář

Napsat hodnocení

DJI OM 4

DJI OM 4

DJI OM 4 je přenosný skládací stabilizátor, umožňující vaše mimořádné okamžiky života zachytit plynulým videem. Stabilizátor je navržený tak, aby doplňoval váš telefon a umožnil vám okamžitě začít nahrávat v profesionální kvalitě.

Na prodejně k předvedení, vyzkoušení i zapůjčení

Stáhnout

DJI_OM_4_Mobile_Phone_Comp

DJI_OM_4_Mobile_Phone_Compatibility_List_en

Stáhnout (123.46k)