<-
0
Potřebujete zprovoznit výrobek, aktualizovat software, provést diagnostiku havarovaného stroje, analyzovat letová data. Nechat provést záruční, nebo pozáruční servis? Provést speciální úpravy dronu a jeho příslušenství pro vaši speciální činnost? Jste na správné adrese.
Naše prodejna má vlastní servisní zázemí s dvěma techniky.

SERVIS DRONŮ
KDO JSME?


Po letitých zkušenostech s vývojem RC letadel jsme v roce 2010 přesedlali na drony. Začínali jsme jejich stavbou, vývojem i speciálními úpravami sériových dronů. Svoji pozici posíli tím, že jsme docílili statusu DJI Authorized Retail Store. Speciální úpravy dronů a hledání způsobu užití má významnou roli i dnes. Týká se především dronů řady DJI Enterprise. Zákazníkům pomáháme nalézt vhodné a efektivní způsoby jejich činnosti k tomu vybíráme odpovídající techniku. Poskytujeme komplexní profesionální servis v oblasti bezpilotních letadel. Specializujeme se na drony DJI.

SERVIS NA "POČKÁNÍ"


Snažíme se zákazníky nezdržovat zbytečným cestováním. Telefonicky je možno s technikem dohodnout den a hodinu návštěvy. Pokusíme se pro vás v daný okamžik udělat maximum. Bez předchozí dohody to není možné, technici obvykle pracují na jiných zakázkách, nebo školí. Běžný příjem na servis je možný kdykoliv v naší otevírací době. Rychlost vyřízení záleží na velikosti - druhu problému. Pokud potřebujete s technikou neodkladně pracovat, můžete využít naší půjčovny.

Naše práce, běžné úkony:

 • zprovoznění výrobků
 • aktualizace software letadel, vysílačů, akumulátorů, kamer...
 • kompletní diagnostika havarovaných strojů
 • analýza letových dat, kalkulace oprav pro řešení škodních událostí
 • výměny trupů, ramen, motorů, základových desek, regulátorů, podvozků
 • programování RC souprav
 • montáž, výměna, programování řídících jednotek
 • instalace OSD systémů, telemetrických čidel
 • instalaci AV i digitálních přenosových systémů v pásmech 2.4 a 5.8 GHz
 • instalace speciálních kamer a snímačů
 • softwarové úpravy
 • speciální držáky

Jak to u nás funguje:

1. Příjem servisu


Zboží vyžadující servis k nám můžete zaslat, ale i donést. Pokud budete zboží zasílat, prosíme o vyplnění formuláře. Servis na dálku
Příjem servisu provádíme kdykoliv v naší otevírací době. Na prodejně je vždy přítomen proškolený personál, který provede první rychlou diagnostiku stavu poškozeného zařízení. Zakázce je přiděleno servisní číslo, je provedena fotodokumentace, je sepsáno veškeré příslušenství a navrhovaný způsob řešení. Zákazník obdrží Potvrzení o přijetí do servisu..

2. Dokumentace


Zapisuje se jak k nehodě došlo, co bylo příčinou. Od zákazníka se požadují data - veškeré informace, které mohou pomoci rekonstruovat celou událost. Standardní popis nestačí, proto se dělá i podrobná fotodokumentace. Fotografie je schopna zachytit celou řadu detailů. Fotografují se výrobní čísla i příslušenství (typicky SD karty, kabely, počet akumulátorů).

3. Uskladnění


Každý servis je po dobu vyřizování skladován odděleně od ostatních, vždy však společně s veškerou dokumentací a dodaným příslušenstvím.

4. Diagnostika


Naši zkušení technici provádí přímo v zázemí prodejny čtení letových dat, určují rozsah mechanického poškození a podobně. Na základě zjištění určí, zda je vhodnější servis u nás, nebo doporučíme zahraniční DJI servis. V případě, že je oprava v ČR nevýhodná (nejběžnější důvody jsou dlouhá doba dodání dílů, riziko vícenásobného objednávání dílů, nejasný důvod závady apod.), nabídneme zákazníkovi vyřízení opravy v DJI zahraničním servisu. Kurýrní služby dnes pracují velmi efektivně, proto vzdálenost servisu dobu opravy zásadně neovlivní.

5. Nacenění


Pokud je servis prováděn u nás, zasíláme nacenění v řádu hodin až dnů. Pokud zákazník souhlasil s opravou (s naceněním) v autorizovaném DJI servisu, čekáme na jeho kalkulaci.
Schválení opravy zákazníkem, kompletní informace a dokumentace.

Na základě dokončené diagnostiky zákazník obdrží e-mailem servisní protokol s vyčíslenou cenou a seznam opravovaných či vyměňovaných dílů. Pokud vznikla další foto/video dokumentace, dostane společně se servisním protokolem odkaz ke stažení těchto materiálů. Jedná se většinou o záznamy z letu, dokumentace softwarových vad i fotografie poškození. Tam, kde to je nutné, provádíme podrobnou analýzu letových dat z černých skříněk letadel, vysílačů i telefonů/tabletů. Na základě těchto ucelených informací zákazník opravu schvaluje, případně ji odmítne. .

6. OPRAVA


Při práci dbáme na maximální bezpečnost a opatrnost, dodržujeme postupy pro servisní střediska stanovené výrobcem. Používáme kvalitní vybavení a nástroje. Servisní stoly jsou nepřetržitě pod dohledem kamer. Dle potřeb letadla zalétáváme v našem letovém koši na prodejně, nebo na letišti. Po opravě zákazník obdrží výzvu k vyzvednutí. Ta obsahuje finální servisní protokol včetně popisu průběhu opravy a rozsahu následného testování.

7. Výdej servisu


Opravená zařízení předáváme zpět zákazníkovi v takovém stavu, aby mohl jít hned “do akce”. Pokud servis obsahuje více příslušenství, vše je spárované, nastavené a odzkoušené s poslední verzí softwaru, to se týká všech komponentů. Tištěnou verzi servisního protokolu obdrží zákazník společně s opraveným zařízením.

Technická podpora - dotaz

Sdělte nám informace o vašem problému  a my se na to rádi odpovíme

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co mám všechno přinést na servis?

V případě letadel vše, co bylo v době havárie součástí sestavy. Co je nutné pro testování po servisu - tedy letadlo, dálkový ovladač, akumulátor. Nové testovací vrtule máme vlastní.

Mohu zařízení poslat na opravu poštou nebo jinou zásilkovou službou?

Ano, přiložte prosím průvodní dopis s popisem závady, s kontaktem (tel., e-mail). V případě reklamace přiložte nákupní doklad. Obsah balení viz výše.

Koupil jsem zařízení jinde. Mohu v DJI ARS uplatnit záruku?

Firma DJI neprovozuje tak zvanou globální záruku. Standardem je uplatnění záruky u prodejce, nebo přímo u DJI. Záruční opravu Vám můžeme zprostředkovat za manipulační poplatek, který pokrývá naše vícenáklady na diagnostiku a poštovné.

Jsem přesvědčen, že jsem neudělal pilotní chybu a letadlo i přesto havarovalo. Pomůžete mi?

Ano, umíme číst data z černých skříněk letadel, ovladačů i telefonů/ tabletů. Potřebná data pro posouzení si technici sami načtou, nebo si je vyžádají elektronicky od zákazníka. Vyhodnotí je, pokud se zdá úspěšnost reklamace reálná, výsledek analýzy zpracují a předají dál záručnímu servisu pro urychlení reklamačního řízení.

Poskytujete na opravy záruku?

Ano, 12 měsíců.