<-
0

Drony

Podkategorie

 • Mavic AIR 2


  S malým skládacím dronem Mavic Air 2 si užijete mnoho zábavy i dobrodružství.

  Pochlubit se může 4K kamerou umístěnou na 3osém stabilizátoru, vestavěnou pamětí 8 GB, systémem přenosu signálu
  OcuSync 2.0, systémem APAS 3.0, režimy QuickShot a letovou dobou 34 minut s možností ovládání pomocí vysílače. Hmotnost modelu je 570 g.

  Číst více

  EPICKÉ ZÁBĚRY SNADNO A RYCHLE


  Zvládněte kreativní letecké snímky díky plynulému videu 4K/60fps. Plochý barevný profil D-Cinelike si uchovává více informací pro následné zpracování. Videokodek HEVC (H.265) zaznamenává více obrazových informací, využívá méně úložného prostoru a zachovává dynamický rozsah a podrobnosti svých záběrů a zajišťuje obsah další úrovně.
  48MPx foto, 4k/60 FPS video


  10km 1080p živý přenos videa (FCC)


  Letová doba až 34 minut


  FocusTrack


  HDR Foto | Video | Panorama


  8K Hyperlapse

   

  HDR Video

   
  již ve výchozím nastavení


  Za tajemstvím neuvěřitelného videa HDR stojí vysoce výkonný obrazový snímač Quad Bayer. Jeden snímek odděluje úrovně expozice v různých oblastech a přesně zachycuje světelné a tmavé detaily. Obrázky jsou vrstveny, aby vytvořily barevný, vyvážený a poutavý obraz s vyšším dynamickým rozsahem.

  48Mpx snímky

   
  Vše je o detailech


   
  S 1/2palcovým senzorem CMOS pořizuje Mavic Air 2 působivé fotografie v ultra vysokém rozlišení až 48 Mpx. Připravte se na posun vašich leteckých záběrů na další úroveň.

   

  CHYTRÉ FOTOGRAFIE

   
  K softwarové výbavě Mavic Air 2 patří funkce SmartPhoto, která umožňuje automatické rozpoznávání snímané scény, HyperLight a HDR do jednoho režimu. Výsledkem této kombinace je dosažení ideální obrazové kvality. Rozpoznání scény ihned přizpůsobí různé parametry kamery pro jednotlivé scény a zahrnuje inteligentní rozpoznávání celkem pěti kategorií: západ slunce, nebe, tráva, sníh a stromy.
   

  OCUSYNC 2.0

   
  Létejte bez hranic. Přenosový systém OcuSync 2.0 nabízí přenosovou vzdálenost videa až 10 km (FCC) a může také poskytovat živý přenos s rozlišením 1080p FHD přímo z kamery dronu. Užijte si větší svobodu při prozkoumávání a plynulost a přesnost během natáčení.


  Duální frekvence 2,4/5,8 GHz

   
  Spolehlivý a plynulý videopřenos
      
   
  Mavic Air 2 disponuje podporou pro dvoufrekvenční komunikaci 2,4/5,8 GHz, přičemž automaticky v reálném čase přepíná na vhodnější kanál s nejnižší interferencí. Tím se výrazně zlepšuje schopnost komunikace a přenosu v náročných podmínkách a na větší vzdálenosti, což zároveň zvyšuje bezpečnost letu.


  FOCUSTRACK


  Záběry v profesionální kvalitě jsou díky technologii FocusTrack snadné. Tato snadno použitelná sada inteligentních režimů sledování zahrnuje Active Track 3.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0. Jejich spojení je mocnou kombinací, která vám umožní zcela uvolnit svou kreativitu.
   

  SPOTLIGHT 2.0


  V tomto praktickém režimu můžete volně létat, zatímco fotoaparát zůstane fixován na jeden objekt. Jednoduše vyberte OBJEKT a dívejte se na něj z různých úhlů pohledu. Ideální příležitost pořídit působivé záběry bez nutnosti ruční manipulace s kamerou.
   

  ACTIVETRACK 3.0


  Sledování předmětů a vyhýbání se překážkám je díky nejnovější verzi technologie DJI ActiveTrack plynulejší než kdy jindy. Díky lepšímu vyhledávání cest a rychlejší a přesnější predikci ztracených objektů udržuje tato technologie váš objekt ve středu rámečku, i když se pohybuje za stromem nebo jinou překážkou.

  POINT OF INTEREST 3.0


  POI 3.0 je přímým následovníkem POI 2.0 a zlepšení doznal zejména při rozpoznávání plochých povrchů. Tam, kde by POI 2.0 mohl během sledování ztratit cíl, tato vylepšená funkce tak neučiní. POI 3.0 je nyní také schopen dynamicky sledovat pohybující se objekty, jako jsou lidé, auta a lodě.

  NOVÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ

   
  Nově navržený dálkový ovladač má ergonomický design pro pohodlnější uchopení a může se pochlubit působivě dlouhou životností baterie 240 minut. Díky novému uchycení je připojení chytrých telefonů rychlé a snadné, zatímco integrované antény výrazně napomáhají stabilnímu spojení s dronem.  PRODUKTOVÉ VIDEO
   

 • DJI MINI 2

  DJI Mini 2 je sice pořád stejně malý jako byla jednička, ale nadupaný je ještě víc. Je to dron, který se svými výkony začíná řadit mezi výrazně větší a dražší drony. Přebírá od nich např. přenosový systém. Tím pádem i větší dosah. Zvýšila se i kvalita kamery. Zdá se to skoro nemožné, váš parťák na cesty povyrostl, ale přitom nepřibral ani jeden gram! Stále patří do nejnižší váhové kategorie (249 g). Navíc se prodloužila letová doba. Užijete si s ním ještě větší porci zábavy a dobrodružství. DJI Mini 2 jste ještě neviděli v provozu? Přijďte se podívat do naší prodejny DJI ARS.
 • Mavic MINI

  Mavic Mini je sice malý, ale zato pořádně nadupaný dron, který se okamžitě stane vaším oblíbeným parťákem na cestách a užijete si s ním pořádnou porci zábavy a dobrodružství. Zachytí každý moment a každou vaši cestu způsobem, o jakém se vám dosud ani nesnilo. Přiložená aplikace DJI Fly je natolik snadno použitelná, že se s ní naučíte pracovat na první dobrou a provede vás všemi možnostmi, které potřebujete, abyste si užili jedinečný zážitek z létání, ale i pohled na svět z ptačí perspektivy.

   

  Existuje nespočet důvodů k letu. Ale možná tím nejlepším důvodem je - jednoduchost...
   

    • Mavic 2
  Novinka od DJI - Mavic 2 PRO a Mavic 2 ZOOM

  DJI Mavic 2 Zoom je nejnovější kompaktní dron s 1/2.3" CMOS čipem a objektivem s dvojnásobným optickým zoomem 24-48 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 12 Mpix a nahrávat ve 4K (30fps).

  DJI Mavic 2 Pro je nejnovější kompaktní dron s 1" CMOS čipem a objektivem Hasselblad 24 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 20 Mpix a nahrávat ve 4K (30fps).
 • Mavic 2 Enterprise...
 • PHANTOM 4 PRO / PRO+ V...
 • Inspire 2

  INSPIRE 2 PŘEBÍRÁ TO NEJLEPŠÍ Z INSPIRE 1 A POSOUVÁ SE NA NOVOU ÚROVEŇ. ZCELA NOVÝ SYSTÉM PRO ZPRACOVÁNÍ OBRAZU NATÁČÍ V ROZLIŠENÍ AŽ 5.2K VE FORMÁTU CINEMADNG RAW, APPLE PRORES A DALŠÍCH. ZRYCHLENÍ Z 0 NA 80 KM/H ZA POUHÉ 4 VTEŘINY, MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 108 KM/H A MAXIMÁLNÍ KLESÁNÍ 9 M/S – TO VŠE JSOU ZCELA NEVÍDANÉ PARAMETRY PRO LETOUN TÉTO VELIKOSTI. SYSTÉM DVOJÍCH AKUMULÁTORŮ PRODLUŽUJE DOBU LETU NA 27 MINUT (S X4S), ZATÍMCO TECHNOLOGIE PRO ZAHŘÍVÁNÍ UMOŽŇUJE LET I ZA NÍZKÝCH TEPLOT. FLIGHTAUTONOMY BYLO PŘEPRACOVÁNO A VYVINUTO POUZE PRO INSPIRE 2, DISPONUJE ZÁLOŽNÍMI SENZORY A UMOŽŇUJE VYHÝBAT SE PŘEKÁŽKÁM VE DVOU SMĚRECH. S VYŠŠÍ INTELIGENCÍ LZE VYUŽÍT NOVÉ INTELIGENTNÍ LETOVÉ REŽIMY, VČETNĚ SPOTLIGHT PRO A UMOŽŇUJE TAK KAŽDÉMU PILOTOVI VYTVÁŘET KOMPLEXNÍ A DRAMATICKÉ ZÁBĚRY. VYLEPŠENÝ SYSTÉM PRO PŘENOS OBRAZU JE NYNÍ SCHOPEN PŘENÁŠET SIGNÁL NA DVOU FREKVENCÍCH A DVOU KANÁLECH, STREAMOVAT OBRAZ Z PALUBNÍ FPV KAMERY A HLAVNÍ KAMERY ZÁROVEŇ, PRO LEPŠÍ SOUHRU MEZI PILOTEM A KAMERAMANEM.
 • DJI Phantom 4 RTK
 • Phantom 4 Multispectral
 • Tello

  Selfie dron vyrobený firmou Ryze Tech ve spolupráci s firmami DJI a Intel. Malý, 80g vážící dron je vybaven vestavěnou HD kamerou, která pořizuje videa s rozlišením 720/30p a fotky s rozlišením 5MPx, s možností FPV náhledu v HD kvalitě a přenosem na vzdálenost 100m. Dron lze programovat pomocí jednoduchého programu Scratch nebo vytvářet nový software pomocí SDK.
 • Mavic Air

  Mavic Air byl vyroben proto, aby byl všude tam, kde na vás čeká dobrodružství. Malý, skládací dron je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru, výkonným senzorovým systémem FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minut s možností ovládání pomocí vysílače, nebo mobilního telefonu, nebo pomocí gest. Hmotnost modelu je 430g.

 • Mavic Pro


  MALÝ, PŘESTO VÝKONNÝ DRON, DÍKY KTERÉMU SE Z OBLOHY STÁVÁ PLÁTNO VAŠÍ KREATIVITY
 • Vlastní sety Mavic 2

  Sestavte si vlastní sestavu Mavic 2 + příslušenství za bezkonkurenční ceny!! 

 • Phantom 4 Advanced
 • Phantom 4


  PHANTOM 4 JE KOMPLETNÍ SESTAVA DJI, NAVRŽENÁ K VYSOKÉMU VÝKONU, ALE PŘITOM JE LEHKÁ A FLEXIBILNÍ, ABY MOHLA POSKYTNOUT STABILITU, KTEROU POTŘEBUJETE PRO VYTVOŘENÍ DOKONALÝCH ZÁBĚRŮ A FOTOGRAFIÍ. VŠECHNY NEJNOVĚJŠÍ LETECKÉ TECHNOLOGIE ZAHRNUTÉ DO JEDINÉHO SYSTÉMU PŘIPRAVENÉHO K LETU, KTERÝ VÁS DOSTANE DO NEBE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT. MODEL JE VYBAVEN CELOU ŘADOU TECHNICKÝCH NOVINEK, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ POŘIZOVAT LETECKÉ ZÁBĚRY TÉMĚŘ BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ.
 • Inspire 1

  PŘEDSTAVTE SI, ŽE DRŽÍTE BUDOUCNOST VE SVÝCH RUKOU. INSPIRE 1 JE NEJVYSPĚLEJŠÍ KOMPLETNÍ SESTAVA DJI. JE NAVRŽEN K VYSOKÉMU VÝKONU ALE PŘITOM JE LEHKÝ A FLEXIBILNÍ ABY MOHL POSKYTNOUT STABILITU, KTEROU POTŘEBUJETE PRO VYTVOŘENÍ DOKONALÝCH ZÁBĚRŮ A FOTOGRAFIÍ. VŠECHNY NEJNOVĚJŠÍ LETECKÉ TECHNOLOGIE ZAHRNUTÉ DO JEDINÉHO SYSTÉMU PŘIPRAVENÉHO K LETU, KTERÝ VÁS DOSTANE DO NEBE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT.INSPIRE 1 JE PROFESIONÁLNÍ PLATFORMA PRO LETECKOU FOTOGRAFII A VIDEO, KTERÁ JE „PŘIPRAVENÁ K LETU ROVNOU Z KRABICE“
 • Phantom 3


  STAŇTE SE REŽISÉREM A KAMERAMANEM SVÝCH VLASTNÍCH ZÁŽITKŮ, DEJTE KAMEŘE KŘÍDLA A VSTUPTE S NÁMI DO BUDOUCNOSTI.
  VEZMĚTE DO RUKY VYSÍLAČ, PŘIDEJTE PLYN A ZAČNĚTE VYTVÁŘET SVŮJ SVĚT, SVŮJ FILM...
  PHANTOM 3 JE KOMPLETNÍ SESTAVA DJI, NAVRŽENÝ K VYSOKÉMU VÝKONU ALE PŘITOM JE LEHKÝ A FLEXIBILNÍ ABY MOHL POSKYTNOUT STABILITU, KTEROU POTŘEBUJETE PRO VYTVOŘENÍ DOKONALÝCH ZÁBĚRŮ A FOTOGRAFIÍ. VŠECHNY NEJNOVĚJŠÍ LETECKÉ TECHNOLOGIE ZAHRNUTÉ DO JEDINÉHO SYSTÉMU PŘIPRAVENÉHO K LETU, KTERÝ VÁS DOSTANE DO NEBE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT.
  PHANTOM 3 JE KOMPLETNÍ PLATFORMA PRO LETECKOU FOTOGRAFII A VIDEO, KTERÁ JE „PŘIPRAVENÁ K LETU ROVNOU Z KRABICE“. JE VYBAVENA PALUBNÍ KAMEROU S OBJEKTIVEM O OHNISKOVÉ DÉLCE 20 MM S TŘÍOSÝM STABILIZOVANÝM ZÁVĚSEM, POŘIZUJE OSTRÉ 12 MP SNÍMKY A STABILNÍ VIDEOZÁZNAM AŽ 1520P.
  POKROČILÝ ŘÍDÍCÍ SYSTÉM ČINÍ PHANTOM 3 STABILNÍM A SNADNO OVLADATELNÝM PŘI LÉTÁNÍ POD STŘECHOU I ŠIROU OBLOHOU

 • Phantom 1 / Phantom 2
 • Spark
 • Phantom 4 Pro / Pro+